KUIDAS TELLIDA

1. Valige tooted mida soovite osta (abiks on veinikirjeldused ja tootjainfo),valige kogus ja vajutage nupule “LISA OSTUKORVI”. Valitud tooteid on võimalik vaadata kui  vajutage nupule “VAATA OSTUKORVI”. Juhul kui kõik sobib vajutage nupule “KASSASSE”. Kõikide toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

2. Kui olete soovitud tooted ostukorvi sisestanud või ostukorvis vajalikud muudatused teinud, (muudatuste puhul vajutage nuppu „UUENDA OSTUKORVI“) ja vajutage „MINE MAKSMA“

3. Juhul kui te ei ole meie klient, täitke kohustuslikud väljad ja kättetoimetamise viis. Juhul kui olete juba meie klient siis logige oma parooliga sisse,täitke kohustuslikud väljad ja kauba kättetoimetamise viis.“TELLIMUSE MÄRKUSED“ lahtrisse on teil võimalik kirjutada täiendavad soovid ja kommentaarid. Kättetoimetamise viisid on järgnevad:

  • kulleriga koju või kontorisse.
  • Omniva pakiautomaat.

4. Valige sobiv makseviis (ülekanne, pangalink, maksekaart), nõustuge kasutajatingimustega ning vajutage nupule “ESITA TELLIMUS”.Tellimuse kinnituseks saadame me teile tellimuse kinnituse e-posti teel.

Ostukorv
Sign in

No account yet?

Kasutame küpsiseid teie veebisaidi kasutuskogemuse parandamiseks. Seda veebisaiti sirvides nõustute meie küpsiste kasutamisega.